Вивчення дисципліни «Аналіз і рефакторинг коду» дозволяє сформувати у здобувачів освіти компетенції, необхідні для розв’язання практичних задач наукової діяльності, пов’язаної із роботою з існуючим програмним забезпеченням, його удосконаленням та масштабуванням для задоволення сучасних потреб супроводження такого програмного забезпечення. 

 Предметом дисципліни «Аналіз і рефакторинг коду» є математичне та алгоритмічне забезпечення процесів переробки вихідного коду. 

Метою навчальної дисципліни є формування у здобувачів вищої освіти таких компетентностей

− Здатність розробляти якісне та надійне програмне забезпечення складних програмних комплексів та систем на основі новітніх технологій та стандартів розроблення програмного забезпечення. 

− Здатність проводити експериментальні дослідження з оцінювання ефективності та безпечності програмного забезпечення. 

− Здатність самостійно виконувати науково-дослідну діяльність в інженерії програмного забезпечення із застосуванням сучасних концепцій, методів, та технологій. 

− Здатність критично переосмислювати наявні технології інженерії програмного забезпечення та відстежувати тенденції їх розвитку. 

- Здатність креативно (творчо) мислити, генерувати нові прогресивні ідеї в інженерії програмного забезпечення. 

− Здатність розширювати межі знань використовуючи результати оригінальних досліджень. 

− Здатність забезпечувати безперервний саморозвиток і самовдосконалення, відповідальність за розвиток інших у професійній галузі, дотримуючись педагогічної етики, правил академічної доброчесності у науково-педагогічній діяльності. 

− Здатність використовувати адекватні методи ефективної взаємодії з представниками різних груп (соціальних, культурних і професійних). 

− Здатність працювати в команді, формувати позитивні відносини з колегами, спілкуватися з широкою науковою спільнотою та громадськістю в сфері інженерії програмного забезпечення. 

Лектор курсу: доц., к.т.н., Іванісенко Ігор Миколайович


Сертифікат ДКР:

немає

Метою вивчення дисципліни «Програмування в ОС Android» є вивчення сучасних технологій програмування для розробки мобільних додатків, теоретична і практична підготовка фахівців у галузі сучасних технологій програмування на рівні професійних вимог за напрямом. 

Завданнями дисципліни «Програмування в ОС Android» є формування у студентів необхідних знань у галузі сучасних технологій програмування; формування системного базового уявлення, первинних знань, умінь та навичок з основ програмування; вивчення етапів створення додатків в інтегрованих середовищах розробки; вироблення практичних навичок аналітичного та експериментального дослідження основних методів і засобів, що використовуються в області програмування для ОС Android при рішенні прикладних задач. 

Предметом вивчення дисципліни є концепція прикладного програмування у ОС Android, принципів функціонування Android-додатків, методи і засоби реалізації в середовищі візуального програмування, а також методи їх використання при розробленні додатків.

Лектор курсу: доц., к.т.н., Іванісенко Ігор Миколайович

Сертифікат ДКР:

немає

Мета дисципліни «Теорія прийняття рішень» – ознайомити студентів з основними поняттями і методами теорії прийняття рішень, з класами задач, які можуть бути розв’язані за допомогою теорії прийняття рішень.

Завдання дисципліни «Теорія прийняття рішень» навчити студентів основним теоретичним положенням та практичним методам прийняття рішень, які необхідні для фахівців з інформаційних технологій проектування.

Дисципліна має самостійне значення як формуюча модель спеціаліста, що працює в галузі інформаційних технологій. Вивчення дисципліни завершує загальнотехнічну та загальну інженерну підготовку фахівця.


Сертифікат ДКР:

немає

Метою вивчення дисципліни «Нейронні мережі» є опанування студентами сукупності теоретичних, методичних питань і практичного досвіду з основ штучних нейронних мереж на основі використання сучасних програмних засобів.

Завданнями дисципліни «Нейронні мережі» є набуття студентами знань з теорії штучних нейронних мереж, вмінь по застосуванню теоретичних знань з нейронних мереж до прикладних задач та компетенцій у створенні та аналізі поведінки нейронних мереж.

Предметом вивчення дисципліни є архітектура та алгоритми функціонування нейронних мереж.

Курс розрахований на групи МП-41-20, МП-36т1-21 механічного факультету. 

Лектор курсу: доц., к.т.н., Іванісенко Ігор Миколайович

Сертифікат ДКР:

немає