Структура за темами

  • Науково-педагогiчна практика 6ТП, 6ТПТ

    Науково-педагогiчна практика Науково-педагогiчна практика - для студентів спеціальності 015.38 "Професійна освіта. Транспорт" та 015.32 "Професійна освіта. Електроніка, метрологія та радіотелекомунікації". Кваліфікаційного рівня - "Магістр".

    Посилання на платформу для проведення занять:
    Для переходу в конференцію ZOOM натисніть на посилання або скопіювати і вставити посилання в браузері: https://us02web.zoom.us/j/9695152348?pwd=ZzE1amlIeXcyakx0a1JabnFORUtadz09

    Ідентифікатор конференції: 969 515 2348, Код доступа: 1410.

    Установча конференція: 09.10.2023р (14-00).

  • Тема 1. Нормативно-законодавчий аспект

    Ознайомлення із закладом освіти, його історією, призначенням, приналежністю до відомства, режимом та особливостями роботи, комплектуванням дитячих груп та забезпечення їх кадрами. Знайомство з адміністрацією, відділами, штатом працівників; вивчення документації закладу (законодавчо-нормативне забезпечення, план роботи), аналіз отриманої інформації. Участь у настановній конференції, співбесіда з викладачем-методистом, зустріч і співбесіда з дирекцією бази практики; ознайомлення та вивчення навчально-виховної роботи закладу освіти, збір матеріалу, інформації для підготовки та складання плану індивідуальної роботи на весь період проходження практики.

    Нормативно-законодавчий аспект

    • Тема 2. Психологічний аспект

      Ознайомлення з системою педагога-керівника від бази практики, з колективом учнів, матеріальною і навчально-методичною базою закладу освіти. Відвідування та аналіз навчальних занять з дисципліни педагога-керівника від бази практики; складання програмно-тематичного планування з навчальної дисципліни; допоміжна участь у проведенні навчальних занять з дисципліни в ролі асистента вчителя; участь в роботі вихователя групи продовженого дня дітей з особливими потребами. Здійснення дослідження діагностики психосоціальної сфери особистості. Розробити план і процедуру психолого-педагогічного дослідження, здійснити вибір декількох учнів для дослідження їх психосоціальної сфери, провести дослідження відповідно розробленому плану, проаналізувати та інтерпретувати результати діагностики психосоціальної сфери особистості.

      Психологічний аспект

      • Тема 3. Навчальна робота

        Розробка дидактичного проекту навчального заняття та його реалізація в реальному навчально му процесі закладу освіти, відбір тем та змісту освіти для навчальних занять з дисципліни, розробка системи контролю навчальних досягнень учнів з особливими потребами з теми дисципліни, планування позакласних заходів з дисципліни і їх проведення; відвідування навчальних занять з участю інших студентів-практикантів, ведення записів занять, участь у їх обговоренні та заповнення відповідних сторінок-розділів щоденника практиканта; участь у проведенні навчальних занять і запланованих заходів із учнями, батьками.

        Навчальна робота

        • Тема 4. Методична робота

          Розробка наочних та методичних посібників, роздаткового матеріалу, засобів навчання , прикладів і вправ для проведення навчального заняття. Планування і розробка необхідних засобів контролю навчальних досягнень учнів з (та без) особливими потребами відповідно до запланованої системи контролю з дисципліни і теми. Участь у колективних, групових та індивідуальних формах навчальнометодичної роботи закладу освіти, методичного об’єднання тощо; вивчення, узагальнення та аналіз передового педагогічного досвіду щодо навчання дітей з особливими потребами, виконання індивідуальних завдань.

          Методична робота

          • Тема 5. Виховна робота

            Планування, розробка, організація і проведення виховних заходів згідно з планом виховної роботи закладу освіти в ролі педагога-організатора позакласної виховної роботи.

            Виховна робота

            • Підведення підсумків науково-педагогiчної практики

              Підсумки науково-педагогiчної практики підводяться не пізніше 10 днів після її закінчення під час підсумкової конференції, на якій студенти діляться враженнями про свою діяльність під час проходження практики, обмінюються думками про позитивні й негативні моменти, з якими вони зіштовхнулися під час проходження.

              Конференція має науково-практичний характер, включає доповіді та повідомлення студентів (тривалістю до 5 хвилин). Доповіді практикантами готуються на основі вивчення специфіки організації діяльності певного закладу освіти. Презентація в обов’язковому порядку повинні містити такі розділи: 1. Назва навчального закладу та місце його знаходження. 2. Основний напрямок діяльності закладу освіти. 3. Особливості діяльності закладу освіти. 4. Структура управління закладом освіти. 5. Характеристика педагогічного колективу закладу освіти. 6. Характеристика соціальної та виховної роботи. 7. Характеристика навчальної та методичної роботи. 8. Загальні висновки про проходження переддипломної практики: - які були очікування від другої переддипломної практики, наскільки повно були досягнути цілі переддипломної практики; - який власний досвід, отримано під час відвідування навчальних занять, та проведення виховних заходів; - висновки про успішність своєї педагогічної діяльності; - побажання щодо удосконалення організації та здійснення переддипломної практики.

              Підведення підсумків науково-педагогiчної практики