Структура за темами

  • Комп’ютерне управління технологічними процесами (5МА)

    Курс викладається студентам, що навчаються  за спеціальністю 174 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка на 1-му курсі в 1 семестрі другого рівня підготовки магістра.

    Мета навчальної  дисципліни є надання студентам основ науково-теоретичних знань та практичних навичок з методів та принципів побудови та функціонування комп’ютерних систем управління технологічними процесамиметодів структурного аналізу та типові структурні схеми АСК ТП, програмного забезпечення комп’ютерних систем управління технологічними процесами, програмно-апаратні платформи для SCADA-систем.

    Предметом вивчення навчальної дисципліни є принципи побудови сучасних стем управління технологічними процесами,   методи розробки проектів  для SCADA-систем.


  • Тема 1. Принципи та етапи проектування комп’ютерних систем управління технологічними процесами.

    Мета: Вміти обрати типові принципи та сформувати етапи побудови комп’ютерних систем управління технологічними процесами для наданого технологічного процесу.

    • Тема 2. Архітектура та структурні схеми комп’ютерних систем управління технологічними процесами.

      Мета: провести аналіз технологічного процесу як об’єкта керування та  обоснувати архітектуру та структурну схему автоматизації наданого технологічного процесу.

      • Тема 3. Програмне забезпечення комп’ютерних систем управління технологічними процесами.

        Мета: провести класифікацію програмного забезпечення комп’ютерних систем управління технологічними процесами та визначити критерії щодо їх вибору для наданого технологічного процесу.

        • Тема 4. Програмно-апаратні платформи для SCADA-систем.

          Мета: завантажити та налаштувати програмно-апаратну платформу для SCADA-систем Trace Mode.

          • з 15 до 24 ГРУДНЯ

            З А Л І К


            Підсумкове оцінювання

            1 Здобувач вищої освіти отримує залік на останньому занятті з дисципліни за результатами поточного оцінювання. Середня оцінка за поточну діяльність конвертується у бали за 100-бальною шкалою.

            Здобувачі вищої освіти, які мають середню поточну оцінку з дисципліни нижче ніж «3» (60 балів), на останньому занятті можуть підвищити свій поточний бал шляхом відпрацювання всіх пропущених занять та захист звітів з практичних робіт.