Трунова І. С.
Метою вивчення навчальної дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» є підготовка фахівців, що передбачає отримання знань і навичок, необхідних для вирішення завдань, пов’язаних із проектуванням, модернізацією, налагодженням, експлуатацією електронних пристроїв та підтримкою систем автоматизації технічних об’єктів. Отримання навичок із розрахунку, вибору та визначення основних характеристик елементів електронних схем із використанням сучасної елементної бази.
Предметом навчальної дисципліни "Електроніка та мікросхемотехніка" є основи теорії, принцип функціонування, параметри, режими роботи дискретних напівпровідникових елементів аналогової та цифрової електроніки, схемотехніка електронних схем, методи розрахунку окремих вузлів електронних схем.
- Викладач: Трунова Ірина
немає
Метою вивчення навчальної дисципліни є підготовка фахівців у галузі «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації», що передбачає отримання знань і навичок, необхідних для вирішення типових завдань, пов’язаних із проектуванням, модернізацією, налагодженням, експлуатацією та підтримкою систем автоматизації технічних об’єктів. Отримання навичок із розрахунку, вибору та визначення основних характеристик елементів електронних схем із використанням сучасної елементної бази.
Предметом навчальної дисципліни "Електроніка та мікросхемотехніка" є основи теорії, принцип функціонування, параметри, режими роботи дискретних напівпровідникових елементів аналогової та цифрової електроніки, схемотехніка електронних схем, методи розрахунку окремих вузлів електронних схем.
- Викладач: Трунова Ірина
немає
Метою є забезпечення теоретичної та практичної підготовки фахівців, які б набули спеціалізованих концептуальних знань, що включають сучасні наукові здобутки у сфері електромобілів та енергозберігаючих технологій та в галузі електричної інженерії, створити основу для їх оригінального мислення, осмислення проблем та проведення досліджень як у галузі, так і на межі галузей знань.
Предмет: теоретичні та методологічні основи, методичні положення наукових напрямків у сфері електромобілів та енергозберігаючих технологій та в галузі електричної інженерії.
Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни є: забезпечити необхідний рівень знань у сфері електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, зокрема, електромобілів та енергозберігаючих технологій; навчити критично осмислювати проблеми у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
- Викладач: Аргун Щасяна
- Викладач: Григоренко Наталя
- Викладач: Трунова Ірина
червень 2023
Метою вивчення навчальної дисципліни «Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка» є підготовка фахівців, для вирішення професійних завдань, пов'язаних із застосуванням та експлуатацією електротехнічних, електронних і мікропроцесорних систем у технічних і виробничих процесах.
Предметом вивчення навчальної дисципліни є основні закони електротехніки, принципи функціонування та застосування електронних компонентів, методи аналізу та проектування електричних, електронних і мікропроцесорних систем для автоматизації, контролю та обробки даних у професійній діяльності.
- Викладач: Трунова Ірина
немає
Метою навчального курсу "Електротехніка та електромеханіка" є формування у студентів фундаментальних знань і практичних навичок, необхідних для розуміння, аналізу та проектування електричних і електромеханічних систем. Курс спрямований на розвиток компетенцій у використанні сучасних методів та технологій для розв'язання інженерних завдань, пов'язаних з передачею і використанням електричної енергії, а також із проектуванням і експлуатацією електромеханічних пристроїв у різних галузях промисловості та транспорту.
- Викладач: Трунова Ірина
немає
Метою навчального курсу «Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна
техніка» є формування у студентів фундаментальних знань і практичних навичок,
необхідних для проектування, експлуатації та обслуговування електротехнічних та
електронних систем, а також мікропроцесорних пристроїв, що використовуються в
автомобільно-дорожній галузі. Ця дисципліна спрямована на підготовку фахівців,
здатних вирішувати комплексні інженерні завдання, пов'язані з сучасними
транспортними технологіями, зокрема з виробництвом та аналізом новітніх
матеріалів, що застосовуються в автомобільній та інших галузях промисловості.
немає