УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ

Шановні колеги!
Кафедра двигунів внутрішнього згоряння Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує взяти участь вчених, інженерів, фахівців, експертів, бізнесменів, аспірантів та студентів у роботі міжнародної науково-практичної конференції «ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ» (ESAES – 2024), яка відбудеться 11 та 12 березня 2024 року о 04:00 PM Київ дистанційно (онлайн) на базі платформи ZOOM за посиланням 
https://us05web.zoom.us/j/88921112910?pwd=Ss3ajkqf7whvCXbcrfWnU9QYJghiWo.1
Ідентифікатор конференції: 889 2111 2910
Код доступу: 9IG9TE
ПРОГРАМА: https://cutt.ly/fw2AGlz8 
ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ: https://cutt.ly/ieeumXm5 

СЕРТИФІКАТИ: https://cutt.ly/oeeuRvZB

Шановні автори!

Статті, які подано до публікації у AIP Conference Proceedings, що індексуються у базі даних Scopus, проходять процес публікації. 

Зараз чекаємо від видавництва AIP Publishing рішення щодо доробки останньої статті у збірнику "ENERGY SYSTEMS AND ALTERNATIVE ENERGY SOURCES" (ESAES – 2024) та його публікацію.  

AIP Conference Proceedings "ENERGY SYSTEMS AND ALTERNATIVE ENERGY SOURCES" (ESAES – 2024) будут опубликовані на сайті: https://pubs.aip.org/aip/acp 


Участь у конференції безкоштовна. Робочі мови: українська та англійська.
 
Конференція «ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ» призначена для об'єднання світового співтовариства освітян, науковців і промисловців й інших зацікавлених сторін, які працюють у галузі енергетичних технологій та альтернативних джерел енергії. 
 
Мета конференції полягає у сприянні обміну новітніми дослідженнями, технологічними інноваціями і практичним досвідом для розвитку сталої, ефективної та екологічно чистої енергетики.
 
Основні завдання конференції:
 
• поширення знань: Обмін результатами досліджень та знаннями в галузі енергетичних установок й альтернативних джерел енергії серед учасників конференції.
• стимулювання інновацій: Заохочення розробки і впровадження новаторських технологій для поліпшення продуктивності та сталості енергетичних систем.
• сприяння співпраці: Створення міжнародного форуму для встановлення контактів і сприяння співпраці між вченими, промисловцями та урядовими представниками.
• вирішення глобальних викликів: Обговорення і знаходження інноваційних рішень для глобальних проблем, пов'язаних із забезпеченням стійкої енергетичної безпеки та зменшенням впливу на навколишнє середовище.
• поширення практичного досвіду: Висвітлення практичних випробувань та успішних кейсів у галузі енергетичних технологій.
 
ПРОБЛЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Основні питання
1) Тенденції розвитку енергетики.
2) Робочі процеси, динаміка і техніко-економічні показники енергетичних систем та машин.
3) Конструкція і конструкційні матеріали.
4) Технології виробництва, обслуговування та ремонту енергосистем, енергетичного обладнання та засобів автоматизації.
5) Наукові дослідження, діагностика, випробування, експлуатація та надійність енергосистем. Оптимізація результатів дослідження.
6) Електричні, гібридні, альтернативні енергетичні системи, системи генерації електроенергії та альтернативні джерела енергії.
7) Енергетичні і теплоенергетичні системи, їх керування та діагностування.
8) Процесори і мікроелектроніка в енергетичних установках. Програмування мікроконтролерів енергетичних установок і транспортних засобів. Електронні системи керування та засоби діагностики транспортних засобів. Електронне обладнання електромобілів і інших транспортних засобів.
9) Традиційні та альтернативні палива для енергетичних систем.
10) Комп'ютерне проектування та моделювання енергетичних систем. Системи автоматизованого проектування в енергетичних системах транспортних засобів. Комп'ютерні технології в енергетичних системах і машинах.
11) Екологізація енергетичних систем. Енергетика і навколишнє середовище. Енергозберігаючі технології.
12) Консалтингові схеми в енергетиці. Енергетичний аудит і методологічні основи його проведення. Енергетичний менеджмент.
 
РЕГЛАМЕНТ КОНФЕРЕНЦІЇ
Оргкомітет встановлює такий регламент:
· доповідь на пленарному засіданні (до 15 хв);
· доповідь на засіданні секцій (до 10 хв);
· стендова доповідь.
Для включення в програму конференції розглядаються заявки на участь та матеріали статей і тез, які надійшли в оргкомітет до 04.03.2024 р. у електронному вигляді.
Матеріали статей, тези, заявку необхідно направляти на електронну адресу vkorohodskiy@gmail.com , korohodskiy@ukr.net та продублювати у Telegram або Viber за номером +380662296067 Корогодський Володимир Анатолійович.
У назві електронного листа просимо вказати варіант публікації:
Божко_ХНАДУ_секція 4;
Божко_Scopus_секція 4;
Божко_журнал_секція 4.
 
МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Матеріали конференції, які відповідають вимогам, будуть опубліковані в:
-           тезах доповідей ХНАДУ (1-4 сторінки) або не менше 1800 знаків (без пробілів) з ідентифікаційним номером ISBN (розміщення безкоштовне);
-            збірнику матеріалів конференції (видавництво AIP Publishing), індексованому в Scopus (4-8 сторінок) (вартість публікації: 4950 грн.);
Увага! Квартіль (Q1, Q2, Q3, Q4 для Scopus) розраховується лише для журналів та книжкових серій, а не для матеріалів конференції.
AIP Conference Proceedings ISSN: 0094-243X; E-ISSN: 1551-7616 https://pubs.aip.org/aip/acp зараз індексуються у базі даних Scopushttps://www.scopus.com/sourceid/26916?origin=resultslist
-            журналі «Автомобільний транспорт» (https://cutt.ly/jwFQ79Vb );
-            журналі «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології» (https://cutt.ly/PwFW8fJc );
-            журналі «Вісник ХНАДУ» (https://cutt.ly/cwFQ8jDf )
(наукові фахові видання України, відповідають Категорії "Б").
Автори мають можливість публікації тез доповідей (ХНАДУ, Scopus) та в журналах.
Презентації для стендових доповідей будуть розміщені на вебсторінці конференції.
 
Усі учасники отримають програму та сертифікат про участь.
 
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
Під час подання рукопису автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. У разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакційна колегія повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
 
•        Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
•        Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
•        Всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документа).
•        Унікальність статті складає більше 85 % (відповідальний секретар перевіряє статтю на унікальність за допомогою Unicheck service. Якщо унікальність статті складає менше 85 % - стаття не приймається).
•        Список літератури. Джерела списку літератури нумеруються у тому порядку, як зустрічаються в статті. Посилання на літературу в тексті наводяться в квадратних дужках [5]. Не менше 40 % посилань має бути на зарубіжні джерела за останні 5-10 років; відсоток самоцитування – не більше 20 %; посилання на електронні ресурси – не більше 20 %.
 
 ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ
1. Файли повинні бути у форматі Word 2010, редактор формул Equation 3.0.
2. Параметри: формат А4 (210х297); поля: усі по – 2,0 см.
3. Шрифт – Times New Roman 14 пт, інтервал – одинарний
Приклад оформлення тез доповідей ХНАДУ
Шевченко Петро Петрович, к.т.н., доцент, Харківський національний автомобільно-дорожній університет shevchenko@gmail.com  ORCID
Василенко Василь Васильович, аспірант, Харківський національний автомобільно-дорожній університет vasylenko @gmail.com ORCID
 
НАЗВА (великими літерами, жирний)
Текст – вирівнювання по ширині, Абзац – 1,25 см. Рисунок по центру без обтікання. При посиланнях у кінці наводиться література.
 
               
 
        Рисунок 1 – Назва рисунка                                                                           
 
                   Література
1. Тетерятник О., Балака М. Аналіз шляхів забезпечення енергонезалежності будівельної техніки з використанням відновлювальних джерел енергії. Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини. 2021. Вип. 97. С. 24–35.
2. Korohodskyi, V., Voronkov, A., Rogovyi, A., Kryshtopa, S. et al. (2021). Influence of the stratified fuel-air charge pattern on economic and environmental indicators of a two-stroke engine with spark ignition. AIP Conf. Proc.: Transport, Ecology - Sustainable Development EKO Varna, 2021. No. 2439 (2021) 020011, doi: https://doi.org/10.1063/5.0068466

Шаблон: https://cutt.ly/lwBGfjRr
 
ВИМОГИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ AIP PUBLISHING, ІНДЕКСОВАНИХ У SCOPUS
 
Для матеріалів конференції, індексованих у Scopus, допускаються лише рукописи англійською мовою.
Ваша анотація не повинна містити рівнянь, виносок, посилань, графіки або таблиць, що відображаються. Це має бути один абзац із 250 слів, що містить короткий виклад нової інформації, результатів загального інтересу та висновків.
Редколегія наполегливо рекомендує вам навести сучасну літературу (переважно 2017-2024), що індексується базами даних Scopus і Web of Science. Кількість списку літератури, що рекомендується, становить 15-30 джерел.
 Матеріали конференції AIP використовує PDF-файли, підготовлені автором, для всього опублікованого вмісту та не надсилає авторські коректури до публікації. Тому важливо переконатися, що всі рукописи подано в остаточному вигляді та що всі шрифти вбудовані. Пакети шаблонів для авторів AIP містять вичерпні поради та вказівки, включно з контрольним списком того, що потрібно і чого не можна робити, усі документи мають бути підготовлені відповідно до цих вказівок. Добре підготовлені рукописи дозволяють швидко їх опублікувати. Готуючи свій рукопис для матеріалів конференції AIP, будь ласка, дотримуйтесь таких вимог:
·        Завантажте свій пакет шаблонів для Word або LaTex.
·        Не додавайте номери сторінок або колонтитули.
·        Не змінюйте поля наших шаблонів.
·        Розмір паперу 8,5 х 11.
·        Стаття має містити ім’я автора та повну адресу організації, включаючи країну.
·        Використовуйте чітку, розбірливу графіку та діаграми на рисунках.
·        Не використовуйте матеріали, захищені авторським правом, без дозволу та належного посилання.
·        Усі сторінки мають бути в книжковій орієнтації.
·        Вставте всі шрифти у свій рукопис.
 
Що надіслати організатору конференції (Корогодському Володимиру Анатолійовичу)?
·        Файл вашого рукопису у форматі DOC з вбудованими шрифтами. Шаблон: https://cutt.ly/GwCEorQ0
·        Копії дозволів на повторне використання матеріалів, захищених авторським правом, якщо такі використовуються.
 
Тільки після отримання від рецензентів рекомендації щодо прийняття статті до публікації та якщо стаття відповідає всім вимогам AIP, вона зберігається у форматі PDF.
 
Усі прийняті статті до публікації, редактор процесу разом із рецензіями та підписаними ліцензіями про авторські права надсилає до редакції AIP Publishing для публікації у Матеріалах конференції AIP.
 
Завантажити шаблони
Примітки до шаблонів матеріалів конференції AIP
Наступні пакети для завантаження містять шаблони матеріалів конференції AIP та інші додаткові документи, які можуть вам знадобитися. Пакети також містять докладні поради щодо підготовки вашого рукопису, включаючи широкий спектр прикладів, що показують, як підготувати та оформити посилання.
 
Стандартні шаблони 8,5 х 11
Наступні шаблони є стандартом публікації AIP, і ви повинні використовувати їх для всіх томів матеріалів конференції AIP:
 
Microsoft Word (файл zip) https://pubs.aip.org/DocumentLibrary/files/publications/acp/8x11WordTemplates.zip

Для користувачів LaTeX AIP Publishing зробив відформатований шаблон доступним у Overleaf. Для досягнення найкращих результатів і повної підтримки ми рекомендуємо вам використовувати шаблон матеріалів конференції AIP на звороті. Автори можуть завантажити або PDF-шаблон, або .zip-файл, що містить шаблон.

Завантажити шаблон матеріалів конференції.  https://www.overleaf.com/latex/templates/aip-conference-proceedings/fpznwrhxkkpp

Форма звільнення від авторських прав
 
Завантажте форму звільнення від авторських прав. https://pubs.aip.org/DocumentLibrary/files/publications/acp/AIP_Conference_Proceedings_License_Agreement.pdf
 
Контрольний список
Завантажте контрольний список https://pubs.aip.org/DocumentLibrary/files/publications/acp/CP_Checklist.docx
 
Будь ласка, зверніть увагу, що всі статті, прийняті до публікації в Scopus, будуть надіслані на експертне рецензування.
 
ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ СТАТЕЙ У ЗБІРНИКИ НАУКОВИХ ПРАЦЬ:
«Автомобільний транспорт»  http://at.khadi.kharkov.ua/about/submissions
«Автомобіль і електроніка. Сучасні технології»  http://veit.khadi.kharkov.ua/about/submissions
«Вісник ХНАДУ»  http://bulletin.khadi.kharkov.ua/about/submissions
 
Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до відповідальної особи за проведення конференції – Корогодського Володимира Анатолійовича, тел. моб.: +380662296067: Viber, Telegram, зручним для вас способом.
 
З повагою, Оргкомітет. Дякуємо за участь!

  
Редакційна колегія:
Олександр Іванович Воронков завідувач кафедри двигунів внутрішнього згоряння ХНАДУ, д.т.н, професор;
Володимир Анатолійович Корогодський – професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння ХНАДУ, д.т.н, професор;
Ігор Миколайович Нікітченко – доцент кафедри двигунів внутрішнього згоряння ХНАДУ, к.т.н., доцент;
Едуард Вікторович Тесленко – асистент кафедри двигунів внутрішнього згоряння ХНАДУ;
Наталія Всеволодівна Руденко – доцент кафедри іноземних мов ХНАДУ, к.п.н., доцент.
ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ
Керівники оргкомітету
Богомолов Віктор Олександрович – ректор ХНАДУ, д.т.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України, академік Транспортної академії України, голова організаційного комітету конференції https://orcid.org/0000-0001-6871-8244;
Дмитрієв Ілля Андрійович – проректор ХНАДУ з наукової роботи, д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Транспортної академії України, заступник голови організаційного комітету конференції https://orcid.org/0000-0001-8693-3706;
Леонтьєв Дмитро Миколайович – декан автомобільного факультету ХНАДУ, д.т.н., професор, відповідальна особа за організацію та проведення конференції https://orcid.org/0000-0003-4255-6317
Члени оргкомітету
Krzysztof Górski DSci, Prof., Head of the Department of Automotive Transport, Kazmierz Pulaski University of Technology and Humanities, Radom, Poland https://orcid.org/0000-0003-0951-3147 
Ruslans Šmigins DSci., Professor of the Latvia University of Life Sciences and Technologies, Latvia Powertrain Institute https://orcid.org/0000-0002-1953-6185
Albina Tropina DSci., Research Professor Aerospace Engineering, Texas A&M University, TX 77843, United States https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=23974103800
Otar Gelashvili Dean of transport and Faculty of Mechanical Engineering, Department of Road Transport and Logistics, DSci., Prof. Georgian technical University, Tbilisi, Georgia https://orcid.org/0009-0002-4055-1176
Valery Topalidi Associate Prof., Ph.D of Tashkent University Automobile and Road University, Tashkent, Uzbekistan
Воронков О.І. – завідувач кафедри двигунів внутрішнього згоряння, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-8389-2459
Корогодський В.А. професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-1605-4631
Грицюк – О.В. професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-5596-6254
Манойло В.М. професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння, ХНАДУ, д.т.н., доцент, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0003-2208-4404
Нікітченко І.М. доцент кафедри двигунів внутрішнього згоряння, ХНАДУ, д.т.н., доцент, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-9481-4296
Кузьменко А.П. доцент кафедри двигунів внутрішнього згоряння, ХНАДУ, д.т.н., доцент, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-4029-4010
Подригало М.А.завідувач кафедри технології машинобудування і ремонту машин, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-1624-5219
Батигін Ю.В. – завідувач кафедри фізики, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-1278-5621
Клименко В.І.завідувач кафедри автомобілів ім. А.Б. Гредескула, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-7399-0397
Гнатов А.В.завідувач кафедри автомобільної електроніки, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0003-0932-8849
Волков В.П.завідувач кафедри технічної експлуатації і сервісу автомобілів ім. проф. Говорущенка М.Я., ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0003-2202-3441
Воропай О.В. – завідувач кафедри деталей машин і теорії механізмів і машин, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0003-3396-8803
Глушкова Д.Б.завідувач кафедри технології металів та матеріалознавства, ХНАДУ, д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0001-8612-6584
Гутаревич Ю.Ф. – професор кафедри двигунів і теплотехніки, Національний транспортний університет, д.т.н., професор, Київ, Україна https://orcid.org/0000-0002-4939-4384 ;
Криштопа С.І. – завідувач кафедри автомобільного транспорту, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, д.т.н., професор, Івано-Франківськ, Україна https://orcid.org/0000-0001-7899-8817 
Грицук І.В. – професор кафедри експлуатації суднових енергетичних установок, Херсонська державна морська академія, д.т.н., професор,
Херсон, Україна https://orcid.org/0000-0001-7065-6820 ;
Варбанець Р.А. – завідувач кафедри суднові енергетичні установки і технічна експлуатація, Одеський національний морський університет, д.т.н., професор, Одеса, Україна https://orcid.org/0000-0001-6730-0380
Роговий А.С. – завідувач кафедри гідравлічні машини ім. Г.Ф. Проскури (Навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), д.т.н., професор, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-6057-4845
Лісовал А.А. – професор кафедри двигунів і теплотехніки, Національний транспортний університет, д.т.н., професор, Київ, Україна https://orcid.org/0000-0001-6168-4010
Гогоренко О.А. – завідувач кафедри двигунів внутрішнього згоряння, установок та технічної експлуатації, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, к.т.н., доцент, Миколаїв, Україна https://orcid.org/0000-0002-9157-6659
Слинько Г.І. – завідувач кафедри двигунів внутрішнього згоряння, Національний університет «Запорізька політехніка», д.т.н., професор, Запоріжжя, Україна https://orcid.org/0000-0002-1954-8530
Полив’янчук А.П. – професор кафедри екології, хімії та технологій захисту довкілля, Вінницький національний технічний університет, д.т.н, професор, Вінниця, Україна https://orcid.org/0000-0002-9966-1938
Лебедєв С.А. – директор Харківської філії Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого», к.т.н., Харків, Україна https://orcid.org/0000-0002-3067-5135  
Калінін Є.І. – професор кафедри тракторів, автомобілів та біоенергоресурсів, Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБІП), д.т.н., професор, Київ, Україна https://orcid.org/0000-0001-6191-8446  ;
Кравченко С.С. – завідувач кафедри двигунів та гібридних енергетичних установок (Навчально-науковий інститут енергетики, електроніки та електромеханіки), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), к.т.н., доцент, Харків, Україна https://orcid.org/0000-0003-3250-8645 
Партнери конференції
Чеський університет природничих наук
Варшавський університет технологій
Бранденбурський технологічний університет
Ансбахський університет прикладних наук
Магдебурзький технічний університет
Національний університет "Запорізька політехніка"
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Державне підприємство «Завод імені Малишева»
Харківська філія Державної установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування і випробування техніки і технологій для сільського господарства ім. Л. Погорілого
Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України
Український державний університет залізничного транспорту
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"