Метою курсу є надання студентам навичок експериментального дослідження процесів у двигунах внутрішнього згоряння та ознайомлення із засобами їх здійснення.

Сертифікат ДКР:

бейджтравень 2023

Метою вивчення навчальної  дисципліни є  підготовка фахівців в галузі 14 «Електрична інженерія»       на рівні професійних вимог зі спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», формування знань і навичок  при випробовуванні та діагностуванні енергетичних установок.

Об’єктом навчальної дисципліни є технологічні процеси, правила і вимоги які застосовуються при випробовуванні та діагностуванні енергетичних установок автотранспортних заходів.

Предметом навчальної дисципліни є теорія, методи, методики, стаціонарні та мобільні інформаційно-вимірювальні системи для проведення випробовування і діагностування енергетичних установок.

Завданням вивчення навчальної дисципліни є отримання теоретичних та практичних навичок з технології проведення процесів випробування вузлів, агрегатів, систем і механізмів енергетичних установок та їх технічного діагностування у складі транспортних засобів.

Сертифікат ДКР:

бейджлистопад 2023

Оценка курса: 5.0(1)