Структура за темами
Загальне
Це шаблон дистанційного курсу, що відповідає стандартам НТУ ХПІ, ХНАДУ, ІТВ НТУ ХПІ
після використання зайві посилання та коментарі ВИДАЛИТИ
Секція 1
Тема 1. Зміст, структура та місце курсу «Вступ до фаху» в системі професійної підготовки психологів.
Мета: Визначити зміст, структуру, завдання та місце курсу "Вступ до фаху" в системі професійної підготовки психологів. Окреслити шляхи та основні напрями професійного розвитку та самовдосконалення майбутнього психолога.
Секція 2
Тема 2. Психологія як теоретична основа практичної психології
Мета: Виявити сутність предмету психології та її завдання, усвідомити принципи та методи психології, розібратися в структурі сучасної психології.
Секція 3
Тема 3. Структура і проблеми практичної психології.
Мета: Усвідомити сутність, завдання і структуру практичної психології. Визначити перспективи подальшого розвитку практичної психології. Розібратися в основних етапах і важливості створення національної системи соціально-психологічної служби.
Опис розділів
Секція 5
Тема 5. Особистість практичного психолога
Мета: Визначити критерії професійної придатності практичного психолога. Розглянути модель особистості практичного психолога, встановити найважливіші здібності та якості. Ознайомитися з етичний кодекс практичного психолога.
Секція 6
Тема 6. Психологічна служба системи освіти
Мета: Усвідомити роль шкільної психологічної служби у вирішенні проблем школи, а також мету, функції та завдання психологічної служби системи освіти. Мати уявлення про структуру та форми діяльності шкільної психологічної служби в Україні.
Секція 7
Тема 7. Психологічна служба промислових підприємств та організацій малого бізнесу
Мета: Виявити специфіку, завдання та функції психологічної служби на підприємстві. Проаналізувати напрямки та досвід роботи психологічної служби підприємства. Розібратися в особливостях роботи психологічної служби організацій малого бізнесу.
Секція 8
Тема 8. Основні види діяльності соціально-психологічної служби: просвітницько-профілактична робота та психологічне консультування
Мета: Усвідомити основні види діяльності практичного психолога та їх взаємозв'язок. Засвоїти сутність, види, методи просвітницько-пропагандистської, профілактичної роботи та психологічного консультування.
Секція 9
Тема 9. Основні види діяльності соціально-психологічної служби: психологічна корекція та психотерапія.
Мета: Ознайомитися з психокорекцією, як важливим видом діяльності соціально-психологічної служби, визначити її мету, завдання та прийоми. Виявити специфіку, мету та завдання психотерапії. Вміти охарактеризувати психологічні моделі психотерапії.
.
Секція 10
Тема 10. Система вищої освіти в Україні.
Мета: Зрозуміти сутність освіти, місце та роль вищої освіти, її управління. Вміти аналізувати кризові явища в сучасній освіті та окреслити шляхи їх подолання. Ознайомитися з національною доктриною розвитку освіти в Україні в ХХI столітті.
Секція 11
Тема 11. Академічна доброчесність - вимога часу.
Мета: Вміти визначити сутність поняття "академічна доброчесність". Усвідомити види порушень академічної доброчесності та види академічної відповідальності. Зрозуміти засади культури академічних письмових робіт.
Секція 12
Секція 13
Секція 14
Секція 15
Секція 16