Метою вивчення навчальної дисципліни є: підготовка студентів до самостійного розв’язання фахових задач в галузі двигунобудування згідно з вимогами професійно-кваліфікаційної характеристики. А саме вивчення будови та розрахунку окремих систем ДВЗ.
Предметом вивчення навчальної дисципліни є система понять про принципи роботи, процеси і явища, що супроводжують роботу систем автотракторних двигунів та визначають їх споживчі якості.
Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни є: формування у студентів комплексу знань, умінь, навичок і уявлень, необхідних для розв’язання фахових задач, пов’язаних з обґрунтуванням вибору компонентів систем двигуна, їх основних показників і характеристик на етапі розробки технічного завдання, конструкторського проекту і пропозиції з урахуванням вимог замовника і сучасних тенденцій.
- Викладач: Кузьменко Анатолій
немає
Підготовка студентів до
самостійного рішення професійних задач, пов’язаних з використанням енергетичних
установок з ДВЗ, згідно з вимогами професійно-кваліфікаційної характеристики. А
саме вивчення, принципу роботи, будови та розрахунку ДВЗ. Здатність
застосовувати свої знання
і розуміння для визначення, формулювання
і вирішення інженерних
завдань з використанням методів
електричної інженерії. Здатність
застосовувати стандартні методи
розрахунку при проектуванні деталей
і вузлів енергетичного
і технологічного обладнання. Здатність визначати режими експлуатації
енергетичного та
теплотехнологічного
обладнання та застосовувати
способи раціонального
використання сировинних, енергетичних
та інших видів ресурсів. Здатність
забезпечувати моделювання об’єктів
і процесів з використанням
стандартних і спеціальних
пакетів програм та засобів
автоматизації інженерних розрахунків, проводити експерименти за
заданими методиками з обробкою й аналізом результатів..
немає
Метою вивчення навчальної дисципліни є підготовка студентів до самостійного рішення професійних задач, пов’язаних з використанням енергетичних установок з ДВЗ, згідно з вимогами професійно-кваліфікаційної характеристики. А саме вивчення, принципу роботи, будови та розрахунку ДВЗ. Здатність застосовувати свої знання і розуміння для визначення, формулювання і вирішення інженерних завдань з використанням сучасних методів. Здатність застосовувати стандартні методи розрахунку при проектуванні деталей і вузлів енергетичного і технологічного обладнання. Здатність визначати режими експлуатації енергетичного та теплотехнологічного обладнання та застосовувати способи раціонального використання сировинних, енергетичних та інших видів ресурсів. Здатність забезпечувати моделювання об’єктів і процесів з використанням стандартних і спеціальних пакетів програм та засобів автоматизації інженерних розрахунків, проводити експерименти за заданими методиками з обробкою й аналізом результатів.
- Викладач: Кузьменко Анатолій
немає
The purpose of studying the academic discipline is: to prepare students to independently solve professional tasks in the field of engine engineering in accordance with the requirements of the professional qualification characteristics. Namely, to study the structure and calculation of individual internal combustion engine systems.
The subject of study of the academic discipline is a system of concepts about the principles of operation, processes and phenomena that accompany the operation of auto-tractor engine systems and determine their consumer qualities.
The main objectives of studying the academic discipline are: to form in students a complex of knowledge, skills, abilities and ideas necessary for solving professional tasks related to substantiating the choice of engine system components, their main indicators and characteristics at the stage of developing the technical task, design project and proposal, taking into account the customer's requirements and modern trends.
- Викладач: Кузьменко Анатолій
немає
Метою вивчення навчальної дисципліни є: підготовка студентів до самостійного розв’язання фахових задач в галузі двигунобудування згідно з вимогами професійно-кваліфікаційної характеристики. А саме вивчення принципу та складових сучасних систем керування та діагностування ДВЗ.
Предметом вивчення навчальної дисципліни є система понять про принципи роботи, процеси і явища, що супроводжують роботу систем керування та діагностування двигунів та визначають їх споживчі якості.
Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни є: формування у студентів комплексу знань, умінь, навичок і уявлень, необхідних для розв’язання фахових задач, пов’язаних з обґрунтуванням вибору компонентів систем керування двигуна, їх основних показників і характеристик на етапі розробки технічного завдання, конструкторського проекту і пропозиції, а також вміння визначати несправності ДВЗ за допомогою цих систем з урахуванням вимог сучасних тенденцій.
немає